İnstagram Story İndirme

İnstagram story indirme işlemleri ile beğendiğiniz hikayeleri İnstagram hikaye indirme araçları sayesinde amacınıza ulaşabileceksiniz. Instagram Öne Çıkanlar, hikayeleri ömür boyu çevrimiçi paylaşmanın en iyi yoludur. Öne Çıkanlar Instagram Hikayeleri ile aynıdır, ancak bir fark vardır, Instagram hikayeleri yalnızca 24 saat kullanılabilir ancak Instagram öne çıkanları, hikayenizi Instagram Profilinizde paylaşmak istediğiniz uzun süre boyunca sunmanın yoludur.

Instagramdan nasıl hikaye indirebilirim?

Instagram hikaye indirmek için öncelikle instagram hesabının herkese açık olması gerekiyor.

Sonraki adım ise aşağıda verilen internet adresindeki alana indireceğiniz hesabın instagram kullanıcı adını girerek indirme işleminin ilk adımına geçebilirsiniz.

Son olarak ise karşınıza, girdiğiniz kullanıcı adının şu anki paylaşımda olan hikayeleri gelecektir, alt tarafta bulanan indirme bağlantısına tıklayarak indirme işlemini başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Instagramdan nasıl öne çıkanları indirebilirim?

Instagram üzerinden öne çıkan hikayeleri indirmek için indireceğiniz instagram hesabının herkese açık olması gerekiyor.

Sonraki adım ise aşağıda verilen internet adresindeki alana indireceğiniz hesabın instagram kullanıcı adını giriniz ve indir! bağlantısına tıklayınız.

Sonraki adımda ise indirmek istediğiniz instagram hesabının öne çıkanlarının oluşturduğu albümlerin listesi gelecek, listeden albüm seçiminizi yaptıktan sonra o albüm içerisinde bulunan öne çıkan hikayeleri göreceksiniz.İndirmek istediğiniz hikayenin altında bulunan bağlantıya tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirin.

İPhone'da Instagram hikayeleri nasıl indirilir?

Instagram hikayelerini iPhone cihazınızda yalnızca 3. parti indirici uygulamalar veya Safari tarayıcısından indirebilirsiniz. Cihazınızın özelliklerinden dolayı indirme işlemi, yalnızca en son iOS 13 sürümünde veya daha yüksek sürümde çalışır. Aşağıda verilen internet adresine giderek kullanıcı adınızı girin ve indirme işlemine basit bir tıklamayla ulaşın.

Android'de Instagram hikayeleri nasıl indirilir?

Instagram hikayelerini android cihazınız üzerinde en stabil Chrome tarayıcısından, aşağıda verilen internet adresine giderek indirebilirsiniz. Sadece gerekli adımları uygulayın ve saniyeler içerisinde indirmek istediğiniz hikayeleri cihazınıza kaydedin.

Instagram Öne Çıkanlar İndirme

Instagram öne çıkanlar indirme işlemlerini gerçekleştirmek için bir çok araç bulunmaktadır. Bu araçlara ulaşabilmek için en aşağıda bulunan siteleri inceleyebilirsiniz!

Windows veya Mac laptopta hikaye nasıl indirilir?

Öncelikle önerdiğimiz güncel Google Chrome tarayıcınızı kullanarak aşağıda verilen internet adresine erişmek. Daha sonra adımları takip ederek hikayeleri veya öne çıkanları indirebilirsiniz. İndirilen video dosyalarını ise VLC Player kullanarak açabilirsiniz.

İndirilen içeriklerin kaydını tutuyormusunuz?

Kesinlikle Hayır! Kullanıcıların kişisel verilerinin gizliliği felsefemize aykırıdır. Herhangi bir işlemde olsa hiç bir kayıt tutmuyoruz!

  1. Storysaver