Organik Sosyal ile sosyal medyada hiç olmadığı kadar güçlüsünüz, OrganikSosyal senelerin tecrübesiyle birlikte hesaplarınızı tamamen organik ve gerçek etkileşimlerle daha büyük kitlelere ulaştırıyor.

  • Organik Sosyal'e Neden Güvenmeliyim?

Organik sosyal internet sitesi deneyimli kadrosu ile bu sektörde hizmet veriyor ve bu süre içerisinde beğeni, takipçi, izlenme gibi bir çok hizmeti sunuyor. 

  • Aldığım Instagram Takipçileri Kaliteli mi?

Organik Sosyal'de sunulan hizmetler tamamiyle organik olarak sağlanan yani gerçek insanlardan oluşan farklı şehirlerden, farklı telefonlardan bağlanan insanlar tarafından sağlanmaktadır. Kısaca alacağınız bütün hizmetler gerçek kişilerden oluşmaktadır.

  • Aldığım Hizmetlerde Düşme Yaşanır mı?

Organik Sosyal'in sunduğu gerçek takipçilerde düşme yaşanmaz ve Organik Sosyal tarafından garantili hizmetlerdir. Bu hizmetleri satın aldığınız durumda büyük bir ihtimalle düşme yaşamayacaksınız.

Garanti verilmesine rağmen düşme yaşamanız durumunda hızlı bir şekilde bizle irtibata geçmelisiniz. Bu durumlarda günün her saatinde hizmet veren personellerimiz düşen takipçilerin telafisini hızlı bir şekilde yapacaktır.

  • Ödeme İşlemleri Güvenli mi?

Satın almak istediğiniz tüm paketlerin ödeme işlemlerini güvenli bir ortamda yapabilirsiniz. Online ödeme, EFT, Havale gibi seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Burada ödeme yapmak için kullanacağınız kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz ve ödeme güvenli bir ortamda gerçekleşir.

  • Takipçiler Gerçek Kullanıcılar mı?

Organik Sosyal'de organik olarak belirtilen bütün hizmetler gerçek kişilerden tarafından her bir farklı kullanıcı tarafından sunulan hizmetlerdir.

  • Aldığım Takipçiler Bana Ne Zaman Ulaşır?

Aldığınız takipçiler veya genel olarak hizmetler almak istediğiniz hizmetin açıklamalar kısmında belirtilmektedir. İstediğiniz rakamlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

  • Şifre Vermem Gerekiyor mu?

Organik Sosyal üzerinden aldığınız hiçbir hizmet türünde güvenlik bilgileriniz, şifrelerinizi kesinlikle istemiyoruz.